Czy różnica w wyglądzie brwi to powoód do niepokoju?
Z racji tego że codziennie się maluje zauważyłam z dnia na dzień jak moja brew prawa idzie do góry. Widać dużą różnice niesymetrycznych brwi czego nigdy wcześniej nie było. Zaczynam panikować że to jakaś choroba neurologiczna. Czasem mam bóle głowy, nawet codziennie ale z tego powodu rok temu robiłam angiografie, rezonans głowy z kontrastem i nic nie wyszło. Powieki też zrobiły się bardziej opadające. Czy ta różnica brwi z dnia na dzień jest powodem do niepokoju ? Zaczynam się bardzo martwić.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Jeśli Panią martwi zaistniała sytuacja, sugeruję udać się do lekarza rodzinnego celem konsultacji. Lekarz wówczas zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam.