Czy są jakieś przeciwwskazania w tej sytuacji?

Dzień dobry. Jestem właśnie kilka godzin po sesji tatuażu. Wiem, że przed tatuażem nie można stosować żadnych leków. Jak wygląda sytuacja już bezpośrednio po sesji? Chciałbym jutro zażyć lek "wiagra" - czy są jakieś przeciwskazania?

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry, Viagra nie jest lekiem, który podwyższa ciśnienie, a wręcz przeciwnie obniża, więc najprawdopodobniej możliwe jest jej spożycie, na dzień po wykonaniu tatuażu. Ostateczną opinię powinna jednak wydać osoba wykonująca tatuaż, która powinna dokładnie znać wpływ leków na jego gojenie.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce:

https://portal.abczdrowie.pl/odkrywamy-tajemnice-viagry-na-czym-polega-dzialanie-niebieskiej-tabletki

https://portal.abczdrowie.pl/oliwa-z-oliwek-lepsza-niz-viagra-nowe-badania-wideo

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.