Czy są to objawy białaczki?

Witam, mam 24 lata. Pracuję za granicą, często zmieniam miejsce zamieszkania, ok 5 razy do roku jeżdżę tam i z powrotem. Od kilku miesięcy strasznie przerzedziły mi się włosy, rozdwajają mi się paznokcie, ciężko regeneruję siły, jestem ciągle zmęczona, blada. Z  jednej choroby wpadam w drugą - z zapalenia oskrzeli, w zapalenie pecherza, nerek, a teraz już trzeci raz mam zapalenie oskrzeli w ciągu 3 miesięcy. Nie zauważyłam siniaków na ciele ani krwawienia z dziąseł, natomiast lekkie krwawienie z odbytu się zdarza. Staram się odżywiać dobrze i zdrowo, jadam owoce, warzywa, mięso, nabiał, wspomagam się witaminami na włosy i paznokcie. Zażywam magnez, żelazo, zażywam nawet tran. Wszystko stosuję przez ok.  3 miesiące, a efektów brak. Proszę o pomoc, już nie wiem, co mam robić ze swoim organizmem.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Opisane przez Panią objawy nie są specyficzne i mogą wynikać z różnych przyczyn. Najlepiej byłoby gdyby odwiedziła Pani lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zaleci podstawowe badania (morfologia krwi, OB) oraz w razie potrzeby skieruje na dalszą diagnostykę do specjalisty.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,