Przeziębienie, zapalenie krtani i ucha

Witam, niedawno sporo chorowałam. Najpierw dopadło mnie przeziębienie, potem przerodziło się to w zapalenie krtani, a na koniec zapalenie ucha. Długo to wszystko trwało i brałam przez ten czas bardzo dużo różnych leków. Teraz ciągle czuję się osłabiona i zmęczona. Ponadto zaczęły mi się łamać i rozdwajać paznokcie, a włosy są słabe. Jak o siebie zadbać, aby szybko wrócić do formy? Co jeść, jakie suplementy diety przyjmować.

Aleksander Ropielewski

Zwykła zbilansowana dieta złożóna z wysokiej jakości produktów oraz duża ilość snu powinny być wystarczające u osoby w Pani wieku.