Czy takie objawy sygnalizują białaczkę?

Witam, mam pytanie. Od dwóch tygodni źle się czuję,samo z dnia na dzień coraz gorzej. Nie mam siły na nic, nawet na podniesienie się z łóżka. Ciągle bym spała, o jedzeniu nie ma mowy, bo mam brak apetytu. Chudnę. Co najgorsze to od jakiegoś tygodnia strasznie wypadają mi włosy. W pierwszym tygodniu wypadały garściami, a teraz to mam już je tak bardzo krótkie, że krócej nie mogą być. Teraz jeszcze na dodatek jak rano się budzę to na poduszce znów znajduję włosy, a na głowie mam po prostu łysinę. Z dnia na dzień łysieję coraz bardziej. Ostatnio miałam robione wyniki i hemoglobinę miałam poniżej 10. Proszę o pomoc co mi może dolegać?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Objawy jakie Pani opisuje, czyli zmęczenie, osłabienie, wypadanie włosów mogą być objawami różnych schorzeń, zarówno mniej lub bardziej groźnych jak choroby szpiku kostnego (białaczki), choroby nowotworowe, choroby tarczycy itp. Obniżony poziom hemoglobiny to inaczej anemia czyli niedokrwistość. Aby ustalić przyczynę anemii konieczna jest ocena pełnej morfologii krwi oraz badanie lekarskie. Proszę koniecznie odwiedzić lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam serdecznie