Czy silny lęk może wywołać ejakulację?

Witam, czy silny lęk wywołany przez bozdzce wywołane przez zaburzenia obsesyjno kompulsywne może wywołać niechciana ejakulacje podczas pobudzenia narządów płciowych?

Przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem to pytanie. Czy może wywołać niechcianą ejakulacje? Jeżeli wywołuje to znaczy, że może; szczególnie podczas pobudzenia narządów płciowych. Każdy może na silny lęk zareagować inaczej, a być może coś innego wywołuje te niechcianą ejakulacje co jest mylone z lękiem.... Jeżeli pojawia się taki problem i są wątpliwości zachęcam do kontaktu z seksuologiem. Pozdrawiam.