Czy śluz jest spowodowany przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych?

Od 5 miesiecy zażywam spironol i syndi 35( aby wyregulować hormony) zamiast okresu pojawia się gęsta brunatna wydzielina - śluz o nieprzyjemnym zapachu. To już kolejny 3 z rzędu taki miesiąc gdzie nie mam normalnego okresu. Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników. Czy to normalne że nie mam okresu tylko taki śluz ? Podejrzewam że może to być spowodowane przyjmowaniem tabletek, wizytę u endokrynologa mam dopiero w maju czy powinnam się obawiać ? Dodam że mam 25 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę ze najlepiej udac się do lekarza ginekologa ze specjalizacją endokrynologia.