Czy spray na przedłużenie erekcji powoduje niesmak w ustach?

Witam. Mam pytanie odnośnie sprejów na opóźnienie erekcji. Wszystkie podobno bez problemu przedłużają stosunek ale ciekawi mnie jak wygląda sprawa, kiedy popsikany takim sprejem będę chciał by dziewczyna kochała się ze mną oralnie? Czym to zastąpić by kobieta nie odczuwała niesmaku?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Istnieje wiele preparatów w sprayu o działaniu przedłużającym erekcję i zapobiegającym przedwczesnej ejakulacji.
W przypadku chęci odbywania stosunków oralnych po zastosowaniu wskazanych preparatów istnieją dwie możliwości.
Można metodą prób i błędów odnaleźć preparat o dość przyjemnym smaku i skutecznym działaniu, co może nie być łatwe lub też po zastosowaniu preparatu i wchłonięciu się substancji aktywnej spłukać penisa ciepłą wodą.
Drugie rozwiązanie nie powinno zmniejszyć skuteczności preparatu jeśli zostanie zastosowane po odpowiednim czasie.

Redakcja abcZdrowie.pl