Czy stan taty po udarach się poprawi?

Dzień dobry.Mój tata jest po dwóch udarach,które miał w kwietniu 2020r.Dzięki rehabilitacji poruszał się dość sprawnie z kulą,a po domu bez kuli.W dniu 21.01.21 miał przepychaną tętnicę szyjną,która była zapchana w 99%.Operacja była pod narkozą.Od czasu operacji tata jest osłabiony i ledwo może ustać na nogach,a o chodzeniu nie ma mowy.W poniedziałek tata został wypisany do domu.Jest załamany,że przed operacją był w miarę sprawny,a teraz nie może chodzić.Bardzo się martwimy o tatę.Co może być powodem takiego stanu? Jak możemy tacie pomóc? Czy jest szansa,że znowu będzie chodził. Pozdrawiam,

Do omówienia z Lekarzem leczącym, który zna Pacjenta i wyniki badań; obciązenia internistyczne , leki ; stan fizyczny i psychiczny....

Na pewno konieczna specjalistyczna opieka neurologicznai rehailitacja ! Pozdrawiam