Przepychanie żył po udarze mózgu

Witam.Moj tata 2 tyg. temu przeszedl udar sredniej wielkosci. Wciaz ma spore problemy z prawa strona ciala, ledwie sie porusza.,Tata cierpi na cukrzyce,miazdzyce i chorobe wiencowa. Kilka lat temu mial przepychanie zyl,ale tylko czesciowe,bo nie dalo sie wszystkiego udroznic. We wtorek tata ma planowany zabieg ponownego przepychania zyl. Czy to wlasciwy czas i czy to jest w jego przypadku jedyne wyjscie?Dodam,ze tata ma 67lat.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim znaczenie ma kwalifikacja do zabiegu przez lekarza / neurologa prowadzącego leczenie taty, bez dostępu do badań obrazowych i innych badań dodatkowych oraz bez możliwości zbadania nie można określić innych, alternatywnych możliwości leczenia.