Czy starania o dziecko powinniśmy przełożyć do odstawienia leków?

Jestem 33 letnim mężczyzną, który 3 tygodnie temu miał chirurgiczny zabieg oka z użyciem analgosedacji jako znieczulenia. Obecnie przyjmuję miejscowo do oka krople: Oftaquix 5mg/ml 5xdziennie, Dexamethason WZF 0,1% 1mg/ml 5xdziennie oraz maść Corneregel 50mg/g 5% 3xdziennie. Czy te leki mogą wpływać na jakość nasienia i późniejsze wady u dziecka? Czy starania o dziecko powinniśmy przełożyć do odstawienia leków, czy możemy próbować i nie ma przeciwwskazań,leki nie spowodują wady u dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

Noe sadze aby leki te były aż tak przebadane . Niestety nie ma danych