Czy stosowanie koenzymu w wieku 59 lat przez długi okres może mieć skutki uboczne?

czy stosowanie koenzymu q10 30mg ,w wieku 59 lat ,przez długi okres może mieć jakieś skutki uboczne?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Nie wydaje się żeby koenzym q10 mógł być dla Pana szkodliwy. jednakże, ze względu, że jest to suplement diety i nie został tak przebadany jak leki to każda oznaka objawów, które Pan wiąże z przyjmowaniem koenzymu musi Pana skłonić do odstawienia preparatu i wizyty u lekarza. Pozdrawiam