Czy stosowanie leku Neurovit mogło uszkodzić nerwy obwodowe?

Witam. Przez 25 dni stosowałem po dwie tabletki dziennie Neurovitu w celu odbudowy lekko uszkodzonego nerwu promieniowego lewej ręki. Dzisiaj minęła czwarta doba od ostatniej tabletki i do tej pory codziennie odczuwam jakby delikatne prądy ( wyładowania ) w nogach. Czy uszkodziłem sobie nerwy obwodowe ? Czy z czasem wróci mi to do normy ? Przed stosowaniem Neurovitu lekarz rodzinny i neurolog zapewniali mnie, że jest to praktycznie niemożliwe by uszkodzić sobie coś witaminami.

Witam!
Bez obawy - niczego Pan sobie nie uszkodził. Zresztą skuteczność "odbudowujących specyfików" budzi poważne wątpliwości. Ale jeżeli wierzymy w ich skuteczność to pomagają!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.