Co oznaczają uszkodzone nerwy obwodowe demilizacyjne?
Witam . Mam uszkodzone nerwy obwodowe demilizacyjne, nieprawidłowości w potencjalach wzrokowych, powiększone węzły chłonne na szyi (USG prawidłowe oprocz powiększenia ) , częste gorączki , czysty rezonans głowy . Diagnostykę mam niestety dopiero za jakiś czas .. Lekarze twierdzą ze jakiś stan chorobowy uszkodził mi nerwy obwodowe . Mówią ze przebadaja mnie na stwardnienie, choroby układowe , nowotworowe . Co jest najbardziej prawdopodobne ?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Witam!
Opisuje Pani sprawy związane z układem nerwowym obwodowym, jednak "nieprawidłowości w wywołanych potencjałach wzrokowych" należą do układu nerwowego ośrodkowego. Uszkodzenia demielinizacyjne obwodowego układu nerwowego mogą mieć wiele przyczyn i przed ich ustaleniem lepiej nie spekulować, szkoda nerwów. Dobrze, że moi koledzy przykładają się do wyjaśnienia problemu.
Życzę cierpliwości i spokoju
W. Łuczkowski