Jakie leki stosować po wystąpieniu dyskretnego obwodowego uszkodzenia nerwu?

1,5 roku po wystapieniu dyskretnego obwodowego uszkodzenia neru twarzowego, prawostronnego rozpoczelam zabiegi: mialam elektrostymulacje, masaz twarzy, nastepnie sollux czerwony i masaz twarzy, teraz mam laser, lapme sollux czerwona i masaz twarzy. Z lekow przyjmowalam Neurovit 3 tabletki dziennie przez 2 tygodnie, nadal przyjmuje Thionerv, zaczynam przyjmowac Urydynox na zmiane z Revitanerw. Jakie zabiegi by Pan mi jeszcze zalecil i jak dlugo mialyby trwac? Jakie leki/zastrzyki?

Witam!
Jeżeli nie jest Pani lekarzem to nie powinna Pani "samodzielnie ustawiać sobie leczenia lub pobierać :leki". Na pewno nie odpuściłbym dążności do całkowitego wyleczenia! Jednak niech Pani uważa na tzw. "niesprawdzone rewelacje"! Kontynuacja leczenia farmakologicznego, stymulacji i rehabilitacji.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski