Czy stosowanie produktu na odchudzanie Liposuction Original Weight Loss Treatment jest bezpieczne?

Co wiadomo na temat nowego produktu na odchudzanie - Liposuction Original Weight Loss Treatment . Czy to jest bezpieczne?

Witam, podchodzę z rezerwą do wszelkich suplementów diety. Jeśli nie zaszkodzą (takie przypadki również mają miejsce), to mogą wspomóc odchudzanie lub tylko odchudzą kieszeń. Podstawą przy odchudzaniu jest zmiana nawyków żywieniowych. Przy nieprawidłowym żywieniu zaprzestanie kuracji suplementem spowoduje efekt jojo, a przecież w nieskończoność nie będzie Pani tego stosować. Najlepszym rozwiązaniem jest właściwa smaczna zdrowa dieta bez restrykcji, która zapewnia chudnięcie średnio 1 kg tłuszczu na tydzień. Podczas jej stosowania zmieni Pani nawyki żywieniowe, które pozostaną w jadłospisie nawet po uzyskaniu wymarzonej sylwetki.Zapewniam, że nie będą one dla Pani uciążliwe.
Więcej o suplementach na https://zdrowadieta.szczecin.pl/promocje/

Witam Panią,

Nie zalecam stosowania suplementów diety na odchudzanie. Najczęściej działają na zasadzie placebo, ich wchłanialność jest minimalna podobnie jak skuteczność. Postawi Pani na zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę oraz aktywność fizyczną. Jedynie takie połączenie przyniesie oczekiwane efekty. Aktywność fizyczna powinna być w miarę możliwości systematyczna a dieta dostosowana do Pani zapotrzebowania energetycznego. Jadłospis powinien być urozmaicony i dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
jeżeli miałaby Pani trudności z ułożeniem zdrowej diety zachęcam do kontaktu, chętnie pomogę.

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk