Stosowanie tabletek wspomagających odchudzanie podczas diety i ćwiczeń

Czy przy dziecie i aktywności fizycznej mogę zastosować tabletki wspomagające ochudzanie b efekt był lepszy?

Witam serdecznie,

Na Pani miejscu nie wydawałabym pieniędzy na tego typu suplementy. Tabletki na odchudzanie najczęściej działają na zasadzie placebo a ich wchłanialność i skuteczność jest niewielka.
Zdecydowanie wystarczy zdrowa i pełnowartościowa dieta oraz aktywność fizyczna. Jeżeli będzie Pani wytrwale dążyć do celu racjonalnie przestrzegając diety i ćwicząc systematycznie to z pewnością osiągnie Pani wymarzona sylwetkę. to jest najlepszy sposób. Pamięta Pani jednak że dieta musi uwzględniać Pani zapotrzebowanie energetyczne. Przy ćwiczeniach zapotrzebowanie wzrasta więc jadłospis powinien być odpowiednio dostosowany. Jeżeli będzie Pani jadła zbyt mało to efekty mogą być odwrotne do zamierzonych. mniej nie znaczy lepiej!
Jeżeli miałaby Pani problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk