Czy stosowanie suplementu diety mogło mieć wpływ na wynik badań hormonalnych?

Witam,dzień przed wykonaniem badań (Hormon folikulotropowy-FSH,Hormon luteinotropowy-LH,Hormon tyreotropowy-TSH,Prolaktyna-PRL Testosteron-T)-spożywałem suplement diety Immunotrofina o poniższym składzie Witamina B5 6,0mg Witamina B6 1,0mg Witamina B12 1,0µg Jod 200µg Glukan 5mg Arginina 0,55g Proszę o informację czy w związku z powyższym uzyskane wyniki są wiarygodne. Czy może jednak należałoby powtórzyć badanie z racji tego, że któryś z powyższych składników mógł zafałszować wynik?

Lek. Tomasz Budlewski

Do końca nikt nie przewidzi a to była pojedyncza dawka czy już przez dłuższy czas była przyjmowana ? Sadze ze warto jest powtórzyć badania