Czy Summavit zawiera odpowiednią ilość witaminy C?

Witam.Mam pytanie:czy preparat witaminowy Summavit d jest dobrym i skutecznym preparatem uzupelniajacym poziom witaminy d3 , kwasu foliowego i jodu?Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że tak. czy jest Pani w ciąży? który tydzień? proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciążę odnośnie tego typu suplementacji.