Czy ta waga w 19. tygodniu ciąży nie jest za niska?

jestem w 19 tc bylam lekarz prowadzacy mowwi ze dziecko rozwija sie prawidlowo, lecz czy martwi mnie jego waga : ok 150g i wzrost ok15 cm czy napewno ta waga nie jest za niska? to moja pierwsza ciaza

Lek. Tomasz Budlewski

proszę postępowac zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzacego, konieczne jest oecena powyzszych parametrow wzgledem siatek centylowych.