Czy tabletki sfałszowały wynik holtera?

Bardzo proszę o interpretację wyniku holtera. 104001 QRSow, Średni rytm wyniósł 76 (Max. 125, min. 36) Wykryto 986 pojedyncZych balkonowych pobudzen przedwczesnych, 183 bradykardii, 4 rytmy niemiarowe, 553 pobudzenia komorowe, 528 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych, 1 liczba pobudzen gromadnych, 10par. Lekarz zaproponwal rozrusznik, jednak pacjentka brała tabletki bibloc 2,5 mg - połówka dziennie, lekarz kazał badanie powtórzyć Kobieta, 54 lata, przebyty zawal (nstemi 2016) Co oznacza taki wynik i czy tabletki mogły sfalszowac wynik? Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postepowanie.