Czy taka grubość endometrium w 2 dni po owulacji nie jest zbyt niska?

Witam.Mam 22 lata i staram się o ciążę. Czy grubość endometrium 6mm przy 15mm średnicy ciałka żółtego nie jest przeszkodą w zajściu w ciążę? Czy taka grubość endometrium w 2 dni po owulacji nie jest zbyt niska? pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

a czy miesiączki sa regularne? nie sadże, aby po 2 dniach od owulacji mogloby byc endometrium grubsze,.proszę koniecznie zglosic się do lekarza ginekologa.