Wynik badania USG a szanse na zajście w ciążę

Dziś miałam wykonane badanie USG. Grubość endometrium 12,5mm. Jajnik prawy z największym pęcherzykiem płynowym o średnicy 8,1 mm oraz z prawdopodobnym ciałkiem żółtym o średnicy 12mm. W okolicach jajnika płyn o wymiarach 15/10 mm. Jajnik lewy z pojedynczymi pęcherzykami płynowymi o średnicy 5-6mm. Obraz USF odpowiada fazie po niedawnej owulacji. Chciałam zapytać czy te pęcherzyki w lewym jajniku to coś poważanego? Czy z tym wynikiem mam szanse na zajście w ciąże. Bardzo dziękuję za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik zdecydowanie nie wyklucza możliwości zajścia w ciążę. Proszę starać się o dziecko. Szczegóły dotyczące wyniku proszę omówić z lekarzem prowadzącym.