Czy to możliwe, aby w trzy dni endometrium tak urosło?

Witam, chcialam zapytać o grubość endometrium. Jestem po poronieniu . Przy wypisie ze szpitala 10.02 moje endometrium miało grubość 12mm, po kontrolnym usg we wtorek 20.02 lekarz powiedział że endometrium ma grubość 6mm i wszystko jest ok, poszłam też do drugiego lekarza po trzech dniach tj 23.02 i lekarz powiedział że moje endometrium ma 12-13 mm. Widoczny był również dominujący pęcherzyk w jajniku. Czy to możliwe aby w trzy dni endometrium tak urosło ? Czy poprostu ktoryś z lekarzy się pomylił?

Lek. Tomasz Budlewski

pomiar w usg jest badaniem subiektywnym i może się różnić ew powtórne badania są zalecane u tego samego lekarza.