Co znaczy ta grubość śluzówki?
Na opisie USG ocena owulacji mam: grubość śluzówki 4,5 mm - jedna warstwa. Jest to 14 dc, pęcherzyk dominujący 19 mm Lekarz powiedział, że idealny czas żeby się starać Martwi mnie grubość śluzówki Co znaczy opis jedna warstwa? Na zdjęciu USG wydaje mi się że endometrium opisane jest jakoby miało 0,91 cm Proszę o wyjaśnienie...

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Grubość śluzówki jest prawidłowa. Podobnie całokształt opisu badania. Pozdrawiam!