Opis badania USG u ginekologa

Mam pytanie: obawiałam sie ciazy. 3 i 4 lipca wzielam luteine 50 pod ejzyk. 5 lipca ciemnozolty śluz i uczucie mokra. 6 lipca krwawienie(inne) obfite raz za chwile lekkie. 09.07 wizyta u ginekologa. USg. Na zdj macicy napisanie: length: 3.85 cm, length: 3.78 cm, jest jeszcze 3 wielkoc, chyba grubosc, nie moglam sie rozczytac. Napisane było też ok 3.95 cm. ale to niemozliwe, bo na zdjeciu te length byl dlugi odcinek, a ta ostatnia do może pol cm. Możliwe żesię lekarz pomylił w jendostce?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Bez możliwości pełnej analizy badania nie można określić, czy i gdzie jest ew. błąd. Możliwe, że 3 pomiar pochodzi z badania pod innym kątem i nie ma dla niego wydrukowanego oddzielnego zdjęcia. 4 mm do zdecydowanie za mało, jak na grubość macicy, możliwe, że chodzi w tym wypadku o grubość endometrium.