Czy taka ilość kanałowych zębów jest dla mnie niebezpieczna?

mam 26 lat. 10 zębów leczonych kanałowo. jedynka górna, jedna 3ka górna, obie 5tki górne, obie 6tyki górne i 1 7demka. Na dole- 2 6stki i jedna 7ka. zęby wyglądają estetycznie nie najgorzej ponieważ 3 lata temu ściągnęłam stały aparat. Ogólnie stan jamy ustnej bardzo estetyczny. jestem atrakcyjną młodą kobietą a te zęby powodują iż boje się że z ich tytułu mogę dostać nowotwór albo zacznie coś dziać mi się z krwią. czy taka ilość kanałowych zębów jest dla mnie niebezpieczna? bardzo sie boje.

To dobrze,że dba Pani o swoje zdrowie i stan uzębienia.Jeżeli trzyma Pani ręce na pulsie i jest pod stałą opieką stomatologa może być Pani spokojna - wszystko powinno być OK!