Czy taka ilość zastrzyków z botoksu jest duża?

Dzien dobry. Czy 4 zastrzyki z botoksu w czolo, jeden w brode i po jednym zuchwe to duzo? Taka ilosc jak dlugo moze sie utrzymywac i czy przyjmowanie witC skraca czas dzialania botoksu?

Dzień dobry,
w przypadku zabiegu z użyciem toksyny botulinowej istotne jest prawidłowe dobranie dawki oraz podanie leku na odpowiednią głębokość w odpowiednie miejsca. Zabiegi powinien wykonać lekarz po odpowiednim przeszkoleniu.
Pozdrawiam:)

Są to zabiegi, które bez problemu można wykonać podczas jednej wizyty. Na czole efekt 4-6 miesięcy, jeśli chodzi o bruksizm 3-6 miesięcy, broda brukowana - krócej. Wit. C nie ma wpływu na długość działania toksyny botulinowej.