Czy taka torbiel może być niebezpieczna?

Wykryto u mnie tydzień temu torbiel na jajniku 5cm bo ciągle czułam kłucie tam. Od kilku dni krwawienie mam ale nie jest to jeszcze miesiączka. Miesiączka za kilka dni dopiero w piątek planowo. Markery ca125 wynik wyszedł 2.5 ale ciągle czuje kłucie po lewej stronie i cisgniecie w okolicy pachwiny troszkę boli podbrzusze jak przed miesiączka i jeszcze to krwawienie. Wizytę u ginekologa mam w czwartek. Czy taka torbiel może być niebezpieczna i to krwawienie? Zgłosić się szybciej albo do szpitala?

Objawy wiążą się prawdopodobnie z posiadaną torbielą. Jeżeli dolegliwości się nie nasilą można poczekać na wizytę do ginekologa.