Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pozbyć się kaca?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

niestety nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pana pytanie, ponieważ wspomniany przez Pana lek, to lek homeopatyczny.

Leki te, których skuteczność neguje wielu lekarzy, opierają się na zawartości wysoce rozcieńczonych substancji, które mają na celu pobudzenie organizmu do działania. Proszę pamiętać, że homeopatia należy do medycyny niekonwencjonalnej.

Więcej na ten temat w naszym artykule, proszę się z nim zapoznać: https://portal.abczdrowie.pl/homeopatia.

Natomiast sami homeopaci podkreślają, że przyjmowanie leków homeopatycznych obwarowane jest wieloma wytycznymi. Podczas kuracji nie wolno palić papierosów, spożywać alkoholu, a nawet używać mocno miętowej pasty.

Szczegółowo o zażywaniu leków homeopatycznych pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/jak-przyjmowac-leki-homeopatyczne.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy