Czy taki niepokój i płaczliwość są normalne u takiego dziecka?

Witam, mój 8-miesieczny synek śpi coraz gorzej, budzi się nawet do kilkunastu razy w nocy z płaczem, nie potrafi się wyciszyć i zasnąć, nie chce się przytulić tylko się odpycha i krzyczy tak strasznie jakby działa mu się krzywda dopóki go nie podniosę. Czy taki niepokój jest normalny u takiego dziecka? Dodam, że w dzień również jest strasznie niespokojny.

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych...
Jak przebiega tryb dobowy Synka?
Czy Synek ma potrzebną ciszę (relaksację) przy zasypianiu?
Czy czuje się bezpieczny?
Jaki styl życia Państwo jako Rodzice prowadzicie?
Jakie są Państwa warunki mieszkaniowe?
Czy jest obecny w pokoju TV?
Wokół czego skupia się Państwa codzienność?
Czy Synek korzysta ze spacerów na powietrzu?

Są to proste kwestie, mające fundamentalne znaczenie, dotyczące rytmu dobowego Dziecka.

Jeśli nadal niepokoiłyby Panią symptomy, wskazana osobista konsultacja, u prowadzącego Pediatry.

Serdeczności i radości Pani i Synkowi życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605