Czy taki opis usg wskazuje na konieczność operacji?

"Pęcherzyk żółciowy cienkościenny zawiera liczne złogi średnica do 11 mam. Trzustka , drogi żółciowe i śledziona w USG w normie.Wolnego płynu i patologicznych węzłów chłonnych w jamie brzusznej nie uwidoczniono." Taki opis USG dostałam proszę o opinie czy operacja jest konieczna ile mogę ją odwlec ...jestem co dopiero po operacji torbiela na jajniku...badanie wykonałam ponieważ miałam jeden atak bólu

Liczne złogi w pęcherzyku są wskazaniem do usunięcia, gdyż mogą powodować właśnie ataki kolki żółciowej. zwlekanie to tylko odciąganie w czasie operacji i narażanie się na atak kolki.