Czy taki śluz z krwią to coś poważnego?

Witam. Dzisiaj zauważyłam biały śluz z grudkami i krwią o kwaśnym zapachu. Czasem kłuje mnie podbrzusze. Dodam że mam Pcos którego nie leczę. Czy to coś poważnego?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

proszę udać się do ginekologa, który po zbadaniu Pani będzie mógł powiedzieć coś więcej. Znalezienie przyczyny białego śluzu z grudkami oraz krwią nie jest możliwe na podstawie kilku krótkich zdań. Konieczny jest wywiad lekarski oraz badanie ginekologiczne.

Zastanawiamy się również, dlaczego nie leczy Pani zespołu policystycznych jajników (PCOS). Niepodejmowanie leczenia tego schorzenia może doprowadzić nie tylko do nasilenia dolegliwości, ale również zwiększa ryzyko pojawienia się cukrzycy, chorób sercowo-naczyniowych, a nawet może prowadzić do niepłodności. Proszę więc nie bagatelizować tej przypadłości.

Przyczyny, objawy oraz leczenie zespołu policystycznych jajników opisaliśmy w naszym artykule pod adresem:

https://portal.abczdrowie.pl/zespol-policystycznych-jajnikow-pcos.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.