Czy taki wzrost oznacza, że mam cukrzycę?

Odebrałam wyniki z testu OGTT i martwi mnie, ze wynik po dwóch godzinach wzrósł, czy to oznacza, ze mam cukrzycę? Oto moje wyniki: Na czczo-84 Po 1h-130 Po 2h-144 Prosze o odpowiedź, ponieważ nie wiem czy konieczna jest wizyta u diabetologa i wprowadzenie diety. Jestem w 27 tygodniu ciąży.

Wszystko wskazuje na to, że jest to prawidłowy wynik, niektóre badania naukowe wskazują, że po 120 min powinno być do 135 a niektóre do 140, warto się skonsultować zawsze w przypadku wątpliwości z lekarzem diabetologiem