Czy takie objawy mogą pochodzić od kręgosłupa?
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie wyniku Rezonansu oraz objawów jakie mi towarzysza. Zaczęło się od drętwienie rąk potem policzka i języka oraz ogólnego osłabienie. Udałam się do neurologa który skierował mnie na Rezonans głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa. W rezonansie głowy wszystko ok, w kręgosłupie - lordoza szyjna z wtórnym ograniczeniem rezerwy płynowej przrdrdzeniowej. Od pewnego czasu odczuwam brak płynnych ruchów rąk oraz nóg. Ból w karku oraz głowy czasem nie do zniesienia . Doszło do tego delikatne drżenie ciała nawet głowy. Czy takie objawy może dawać kręgosłup?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witam! Bardziej prawdopodobne jest podłoże nerwicowe, przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych. Wskazany kontakt z psychiatrą lub psychoterapeutą, Powinni sobie poradzić z tym problemem. Powodzenia W. Łuczkowski.