Czy takie objawy mogą pochodzić od kręgosłupa?

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie wyniku Rezonansu oraz objawów jakie mi towarzysza. Zaczęło się od drętwienie rąk potem policzka i języka oraz ogólnego osłabienie. Udałam się do neurologa który skierował mnie na Rezonans głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa. W rezonansie głowy wszystko ok, w kręgosłupie - lordoza szyjna z wtórnym ograniczeniem rezerwy płynowej przrdrdzeniowej. Od pewnego czasu odczuwam brak płynnych ruchów rąk oraz nóg. Ból w karku oraz głowy czasem nie do zniesienia . Doszło do tego delikatne drżenie ciała nawet głowy. Czy takie objawy może dawać kręgosłup?

Witam! Bardziej prawdopodobne jest podłoże nerwicowe, przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych. Wskazany kontakt z psychiatrą lub psychoterapeutą, Powinni sobie poradzić z tym problemem. Powodzenia W. Łuczkowski.