Czy takie wstrzymywanie ejakulacji jest bezpieczne?

Witam. Jestem 43 letnim mężczyzną. 3 miesiące temu miałem taką sytuację, że miałem silne podniecenie seksualne, ale z powodu dużej ilości pracy nie rozładowałem go przez 3 tygodnie. Zaczął mi towarzyszyć ból prawego jądra promieniujący na pachwinę i podbrzusze. Po rozładowaniu ból przeszedł jednak do dzisiaj czuję dyskomfort po prawej stronie. Jest on stale odczuwalny. Czy takie wstrzymywanie ejakulacji jest bezpieczne lub czy może mieć negatywne konsekwencje ? Adam.

Witam Wstrzymywanie ejakulacji nie jest wskazane, może wywoływać dolegliwości bólowe. W Pana wieku ból jądra promieniujący i utrzymujący się pomimo regularnego współżycia powinien skłonić do wizyty u lekarza androloga lub chociaż urologa.Pozdrawiam