Czy taśma klejąca w żołądku jest niebezpieczna?

Witam. Przez przypadek dzisiaj połknęłam malutki kawałeczek taśmy klejącej. Było to dobre 5 godzin temu. Zjadłem w tym czasie 6 kromek suchego chleba i bardzo dużo wypiłem wody. Jednak wciąż czuję że taśma jest w środku. Czuć ja poniżej języka idealnie w miejscu przełykania. Proszę o pomoc... Jutro wigilia a taśma mnie tak męczy że zasnąć nie mogę.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u laryngologa aby w badaniu określić gdzie położony jest fragment taśmy klejacej.