Czy te białe plamki na zębach podczas wybielania są normą?

Witam! Mam pytanie odnośnie wybielania zębów nakładkami opalsescence 16%. Po drugiej nocy zauważyłam białe plamki na zębach. Czy powstawanie białych plamek na zębach jest normalnym procesem przy tym wybielaniu? Czy to zniknie z czasem? Ponadto przypadkowo podczas noszenia nakładek na noc, napiłam się wody- czy to bardzo źle?

Dzień dobry,

Takie plamki mogą się pojawić w trakcie wybielania, zwykle znikają. Mogą być związane z reakcja środka wybielającego na powierzchni szkliwa i przejściowym odwodnieniem tkanek. Sytuacje należy zgłosić osobie zajmującej się wybielaniem w gabinecie , z którego usług Pani korzysta.