Czy te bóle gardła to może być nerwica?

Od 1,5 miesiąca lewostronny ból gardła , głowy(czubek i skroń), kark, żuchwa . Wszystko dotyczy lewej strony. Czasami lekkie drętwienie lewej ręki i nogi. Badanie Laryngolog ok, Borelioza 2lata temu-ok. Od tygodnia drętwienie języka z lewej strony. RTG kręgosłupa szyjnego i barku -ok. Czy to może być nerwica ? Ból od rana do wieczora - sen ok.

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy, EEG i w zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Prawdopodobnie przyczyną dolegliwości mogą być zaburzenia emocjonalne, ale najpierw należy wykluczyć poważniejsze choroby somatyczne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Witam, teoretycznie może to byś nerwica. Ale na odległość nie da sią tego zdiagnozować.
Radziłbym skonsultować jakiegoś psychoterapeutę czy psychologa w Pana wieku lub starszego. Pozdrawiam