Czy te dolegliwości mogą występować przewlekle przy tej chorobie?

Dzień dobry, ma stwierdzoną nerwice lękową, a dokładnie lęk wolnopłynący. Chciałem zapyta czy przy tej chorobie, objawy ze strony układu pokarmowego takie jak, ból żołądka, mdłosci , wzdęcia, uczucie guli w gardle, puste odbijania, mogą wystepowac przewlekle, czasem nawet 24h na dobę? Czy raczej tylko w sytuacjach stresowych?

Witam Pana,

Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego

i wykonania podstawowych badań.

Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pana problemów zdrowotnych

jest konsultacja z lekarzem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną

i zastosuje odpowiednie leczenie

Natomiast jeżeli lekarz uzna, że z Pani organizmem wszystko

jest w porządku, to może oznaczać, że Pana dolegliwości mają podłoże

psychologiczne, np. stres czy zaburzenia lękowe.

Wspomniał Pan o nerwicy lękowej.

Aby Panu pomóc trzeba poznać dokładnie naturę Pana problemu,

dotrzeć do źródła Pana lęków i na tej podstawie opracować

właściwą metodę terapii.

Zachęcam Pana do podjęcia odpowiedniej psychoterapii.

Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami

jak i przyczynami lęków oraz ich konsekwencjami,

dzięki czemu odzyska Pan spokój, równowagę wewnętrzną

i radość życia.

Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,

psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/