Czy te drinki mogły zaszkodzić w ciąży?

Witam w 10 tyg wypiłam 4 drinki podczas podroży w Grecji i się opalalam.. Proszę o konkretną odp czy coś może zaszkodzić dziecku. Wiem że grozi ostuda i jej nie mam oraz wiem że nie ma bezpiecznej dawki alkoholu. W 9 tyg byłam na usg wszystko było ok. Z góry dziękuję za odp

Dzień dobry
nikt nie zbadał pływu dawek alkoholu na rozwijający się płód więc nikt Pani na to pytanie nie da odpowiedzi.
Nie ma bezpiecznej dawki alkoholu dla płodu dlatego spożywanie alkoholu jest całkowicie zabronione w ciąży.
Pozdrawiam.