Czy te drobinki we flegmie to normalne?

Dzień dobry.Mam 19 lat,jestem dziewczyną,w ostatnich tygodniach stwierdzili u mnie zapalenie lewego płuca.Kaszel mam już od ok.20lipca jednak leczenie antybiotykiem wdrożono 30 lipca.Gdy odkrztuszam to we flegmie są takie brązowe malutkie kawałeczki. Zaprzestałam palenia papierosów od 20. Czy te drobinki we flegmie to normalne? Martwię się.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal się utrzymują konieczna wizyta u lekarza rodzinnego