Bóle mięśni po rzuceniu palenia papierosów

Mąż od 3 miesięcy nie pali papierosów. Zaznaczam że palił 20 lat. Mam pytanie, ponieważ miesiąc po rzuceniu palenia zaczęły bardzo boleć go mięsnie a w szczególności nóg i rąk. Ból jest duży i nawet leki przeciwbólowe nie działają, albo działają na krótko. Czy to może mieć związek z tym że rzucił to palenie

Piotr Pilarski

Nie sądzę aby miało to związek z rzuceniem palenia. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.