Czy te duszności i uczucie ciężaru w kaltce piersiowej jest normlane?

Biorę już ponad 1,5roku asentre 50 .ostatnio zapomniałam ja zabrać na wyjazd. Nie brałam jej 3 dni ... Po tygodniu od jej ponownego zażywania mam duszności i uczucie ciezaru w klatce piersiowej. Czy to normalne?

Witam! Cierpliwości, leki tej grupy mają dużą bezwładność rozpoczynania, kończenia i wznawiania swojego działania. Powodzenia W. Łuczkowski.