Czy ten lek może powodować uczucie zobojętnienia?

Czy deprexolet 30 brany miesiąc może dawać uczucie zobojętnienia czy po odstawieniu na 1 dzień można zobaczyć reakcje czy uczucia wrócą strasznie męczy mię brak uczuć do dzieci i to zobojętnienie wydaje mi się że prezęt lekami tak nie było proszę o odpowiedz

Witam! Te leki nie działają w sposób doraźny. Ich metabolity utrzymują się w organizmie przez wiele dni - nawet niektórych leków z grupy SSRI do 40 dni. Deprexolet stosowany przez miesiąc mógł nie osiągnąć jeszcze optimum swojego działania. Cierpliwości. Powodzenia W. Łuczkowski.