Czy te leki są również przepisywane na nerwicę?

Dzień dobry . Z tydzień temu po trzech latach nawróciła mi nerwica lekowa ... pezepisano mi depakine chrono 300 .. Czy te tabletki są typowo na nerwice?? Wyczytałam że na padaczkę ale ja jej nie mam :/ o co Chodzi ?

Szanowna Pani,

To ważne,by tego typu pytania zadawała Pani swojemu psychiatrze prowadzącemu. Depakine bywa stosowana m.in.jako stabilizator nastroju i należy wykonywać regularne badania krwi w trakcie jej pobierania.

Pozdrawiam.