Czy te podwyższone normy są sygnałem nowotworu?

Mój mąż zrobił badania w kierunku nowotworu. Niestety nie wszystkie wyszły w normie.Bardzo proszę o interpretacje czy te podwyższone normy są sygnałem nowotworu ? CA15-3 33,1 Ml dla normy poniżej 30 MPV -śr.obj.pł.krwi 8,7 dla normy 8.8-12 Neutrofile ( j.segmentowane) 47 dla normy 50-70 Monocyty 2 dla normy 3-8 Wyniki nie są dużo poza normą ale martwimy się co dalej z tym robić-nie mieszkamy w Polsce więc nie możemy iść po prostu do lekarza od ręki zapytać.Z góry dziękujemy za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie występują objawy? Proponuje udac sie do lekarza pierwszego kontaktu po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.