Czy te wszystkie leki mogą być razem stosowane?

Witam mam pytanie. Mam nerwice lekową oraz jestem hipochondrykiem. Mam również arytmie serca oraz wypadanie płatka. Stosuję lek ebivol 5 mg oraz mozarin 15 mg. Biorę również hydroxyzyne w syropie zdarza sie ze nawet z 4 . 5 dawek na dobę ponieważ jest to doraznie w razie leków a mam je bardzo czesto. Czy te wszystkie leki mogą być razem stosowane? I czy hydroxyzyna wpływa jakoś na moje serce przy braniu ebivolu ponieważ jest uspokajajaca i czy również zwalnia pracę serca. Proszę o odpowiedź

Witam serdecznie,
radziłby skonsultować się z doświadczonym psychoterapeutą w tej sprawie. Nerwicę lękową i hipochondryczną w zasadzie leczy się lepiej psychoterapeutycznie lub hipnoterapeutycznie
a nie farmakologicznie.
Pozdrawiam

Jeżeli stwierdzono u Pani nerwice to powinna Pani wiedzieć, że leki nie leczą nerwicy tylko łagodzą przykre objawy. Nerwicę należy leczyć psychoterapią.
Gdyby Pani złe samopoczucie miało związek z trudną sytuacją rodzinną np. nadużywaniem przez kogoś bliskiego alkoholu, leków czy narkotyków proponuję zajrzeć na stronę Centrum Konsultacyjnego AKMED
http://www.akmedcentrum.eu/uzaleznienia/wspoluzaleznienie/