Libido przy Pramolanie stosowanym na nerwicę

Witam.Mam stwierdzona nerwiće i lekarz przepisał mi Pramolan 25 mg tzn .pół tabletki na noc , a po tygodniu 50 mg , czy po tym leku siadzie mi libido? czy utyje? Mam duża przepukine przełykowa i tycie nie było by wskazane.Czy mogę go brac doraznie ?czy pomoże na bóle somatycze tzn ,żoładkowe? czy powoduje zaparcia?Dodatkowe mam zomiren Sr 0,5 mg przez miesiać.

W skład tej współpracy wchodzi wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z terapią, także ze stosowanymi lekami.
Bardzo proszę o zadanie tych ważnych dla Pana pytań lekarzowi leczacemu. Jeżeli nie uzyska Pan zadawalających wyjaśnień, to warto wtedy rozważyć zmianę lekarza.
Mam jednak nadzieję, że nie bedzie takiej potrzeby.
Pozdrawiam Pana. JW, Poznań.