Czy te wyniki są dobre czy też wskazują na niedoczynność tarczycy?

Witam, Proszę mnie nie zbywać. Proszę o interpretację moich wyników TSH: 2,750 (zakres 0,270 - 4,200), FT3: 2,45 (zakres 2,00 - 4,40), FT4: 1,05 (zakres 0,93 -1,70), ATPO: 282,2 (zakres <34,0), ATG: 19,00 (zakres <115,00). Czy te wyniki są dobre czy też wskazują na niedoczynność tarczycy Czy mam się czym martwić? Wizytę mam dopiero we wtorek a do tego czasu będę się zamartwiała. Mam zawroty głowy i źle się czuję i wrażenie że zemdleję. Czy na to się umiera? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

Dzień dobry,

spokojnie proszę czekać na wizytę. Lekarz na podstawie badań postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie jeżeli będzie potrzeba.

Pozdrawiam